;

וילה למסיבת רווקות

בכל ההתרגשות של ארגון מסיבת רווקות, שוכחים לפעמים שמדובר בהפקה וכמו בכל דבר, גם פה צריך לעשות חוזה מפורט ככל שניתן. אז רגע לפני שסוגרים עם וילה למסיבת רווקות- מה צריך לדאוג שיהיה בחוזה ואיך לשמור שלא תהיה עוגמת נפש? כל הפרטים במאמר הבא

הכלה לעתיד סומכת עלייך שתארגני לה את מסיבת חלומותיה. התוכנית האומנותית כבר מוכנה ועכשיו רק נשאר למצוא וילה למסיבת רווקות, שבה תוכלו לממש את הפנטזיות לערב האחרון שבו אפשר לעשות מה שרוצים, לפני החתונה.

לסגור הכל בחוזה עם בעל וילה למסיבת רווקות

אחרי שכבר ראית כמה וילות, אחת מהן מצאה חן בעינייך במיוחד. היא גדולה, מתאימה לכל מה שרצית לעשות בערב ועכשיו רק נשאר לסגור את הפרטים הקטנים, כדי שלא יהיו הפתעות בסוף הערב.

למרות שמדובר באירוע משמח, סביר להניח שזאת הפעם הראשונה שאת מארגנת מסיבה כזאת. לכן את עלולה לסמוך יותר על הבטחות שבעל פה ולשכוח שצריך לעשות חוזה מסודר ומפורט, שלא ישאיר מקום לסמוך על המזל.

לפני הכל צריך להבין שבעלי וילות למסיבת רווקות הם אנשי עסקים, וככאלו הם מנסים למקסם את הרווחים שלהם כמה שניתן. לכן צריך לעשות סיור בוילה ולרשום כל דבר שנמצא שם. רצוי גם לתעד את המצב.

כשיושבים לעשות חוזה עם בעל וילה למסיבת רווקות, צריך לפרט את השימוש שיעשה בחדרים, כולל המקלחת והשירותים, את השימוש במתקנים השונים בוילה, כמו הבריכה למשל ואפילו רצוי לבדוק עד כמה ניתן להגביר את הווליום, על מנת שלא תופתעו לגלות שהמשטרה דופקת בדלת באמצע המסיבה.

וילה למסיבת רווקות

וילה למסיבת רווקות - לא אולם אירועים

וילות למסיבת רווקות נותנות את האשליה שהכל מותר ואפשר לעשות כל מה שבא לך. אך וילה למסיבת רווקות היא לא אולם אירועים. בכל זאת, מדובר בבית שאחרי מסיבת הרווקות, יהיו שם זוג או משפחה שרוצה לבלות שם את החופשה שלה.

במסיבת רווקות לפעמים מאבדים את החושים, לכן צריך לכלול בחוזה מה קורה במידה ויש נזקים בבית כתוצאה מהמסיבה ומי דואג לניקיון ביום שאחרי. לעיתים קרובות, בעלי וילות למסיבת רווקות לא רוצים להתעסק עם הניקיון ומבקשים להחזיר את הוילה במצב בו היא היתה לפני.

כמו כל אירוע בחיים, גם חתונה יכולה להתבטל ולכן חשוב לכלול בחוזה את האפשרות לביטול ההשכרה,על מנת שלא תאבדו את הכסף לשווא, או שתאלצו להגרר להליכים משפטיים ארוכי טווח.

לעשות חוזה מול בעל וילה למסיבת רווקות, יכול להיות ממש כמו חוזה לשכירת דירה. חשוב לכלול הכל ולא להחסיר דבר, כולל נושא הביטוחים, כי לפעמים תאונות קורות, בעיקר כשמדובר באירועים רוויי אלכוהול. אז למרות שמדובר באירוע משמח, חשוב לבדוק את הפרטים הקטנים האלו, כדי שגם הסיום יהיה מוצלח ממש כמו ההתחלה.

רוצים לקבל מבצעים ודילים סודיים למייל? הרשמו: