;

וילות להשכרה

בשנים האחרונות, בשקט בשקט, התפתח לו ענף משגשג במיוחד של וילות להשכרה למגוון של מטרות. לא מדובר על השכרה חודשית של וילה לטובת מגורים, אלא וילות להשכרה המיועדות לאירועים, חופשות, מסיבות וכדומה. ברחבי הארץ, במיוחד באזור הצפון מדובר על טרנד מיוחד וחם מאוד שמוסיף עוד נופך מיוחד לענף התיירות בישראל.

תחשבו, כי במקום לדוגמא לערוך מסיבה בבית, כאשר אתם מוגבלים מבחינת כמות הדברים והאמצעים שאתם יכולים להעמיד, וילה להשכרה יכולה להיות פתרון מצוין עבורכם. תחשבו כי מבחינתכם תגיעו למקום שמאובזר בכל הציוד והאביזרים החדשים ביותר שאתם יכולים לתאר לעצמכם, כך שהדבר היחידי שתצטרכו לדאוג לו זה בעיקר לאוכל אלכוהול וזהו בערך.

וילות להשכרה 

הזמן שתוכלו להשכיר וילה להשכרה הינו משתנה ותוכלו לעשות זאת לכמה שעות בודדות בלבד וכן אפילו לחודש שלם, אם באמת יש לכם את האמצעים הדרושים לכך. שכן, כפי שציינו, פרט למסיבות והאירועים, הוילות הללו נועדו גם לחופשות, במיוחד לכאלו שרוצים לצאת לחופשה בראש אחר בה באמת תוכלו להרגיש חופש מהו.

מה מאפשרות הוילות האלו?

כאשר ציינו בפניכם כי הוילות מאובזרות בכל הציוד והאביזרים החדשים ביותר התכוונו לכך. תוכלו למצוא בכל וילה להשכרה בריכה ו/או ג'קוזי בהם כמובן תוכלו לשהות מתי שתרצו (חשוב להקפיד על כללי זהירות כמובן במיוחד כאשר אם אתם יוצאים לחופשה שלכם עם ילדים), מטבח עם ציוד חדיש, ריהוט מפואר, מסכי טלוויזיה LCD ועוד.

כמובן שניתן לצאת לוילות הללו לחופשה כמשפחה או אפילו כקבוצה של חברים, שכן כל הוילות מכילות מספר חדרים גדולים ומרווחים עם מיטות זוגיות או כמה מיטות יחיד. תחשבו כמה כיף זה יהיה לערוך מסיבת רווקים או רווקות בוילה להשכרה, שכן כל הוילה עומדת לרשותכם ותוכלו לערוך את המסיבה בדיוק כמו שאתם רוצים.

פרט לכך, אם כבר עסקנו בנושא האירועים, תחשבו על כך שאם אתם עורכים אירוע מצומצם יחסית כדוגמת בר מצווה או חתונה ואפילו אירוע עסקי כלשהו, כולם יוכלו להתרשם מהמקום המיוחד שבחרתם ומהפאר של הוילה. כיום, שרוב האירועים כולם נראים כמעט אותו הדבר, אירוע בוילה להשכרה יכול דווקא להיזכר כזיכרון מיוחד למדי.

ומה באשר לתשלום?

ובכן, התעריפים של וילות להשכרה מן הסתם ישתנו מוילה לוילה אך סביר כי מדובר על יותר מאלף שקלים לערב אחד ואפילו יותר מזה (הכל תלוי במה שהוילה מציעה לכם) ולכן אם אתם מתכננים חופשה לדוגמא, עדיף לעשות אותה בהרכב משפחתי או כפי שציינו גבר לעשות אותו בהרבה של כמה חברים או חברות על מנת להפוך את החופשה לזולה יותר.

בסופו של דבר, אין ספק כי הפופולאריות של הענף שצבר תאוצה בשנים האחרונות, הינו משהו שהוא לחלוטין מוצדק. תחשבו כי האופציה הנוספת לצאת לחופשה פרט לבית מלון או גם לצימר, נותנת לנו תמיד לצאת לחופשה מגוונת יותר וכמובן לעשות משהו שהוא בהחלט שובר שגרה.

רוצים לקבל מבצעים ודילים סודיים למייל? הרשמו: