;

וילות לפורים להשכרה

וילות לפורים:
חג פורים הוא חג שמח במיוחד אשר נחגג בחודש אדר. במהלך חג הפורים נוהגים לקרא את מגילת אסתר, לתת מתנות לאביונים, לחלק משלוחי מנות ולערוך סעודת פורים. כמו כן, בדרך כלל במהלך חג זה מתאספים יחדיו אנשים וחוגגים ביחד מסיבות גדולות לרגל חגיגות חג הפורים. בשנים האחרונות וילות לפורים הפכו למבוקשות מאד ואנשים אשר מעוניינים לחגוג את חג הפורים כמו שצריך מגיעים להתארח בוילות הללו. וילות לפורים הן וילות בהן לא קיימת הגבלת רעש כך שתוכלו לערוך בין תחומיהן מסיבה מהנה עד השעות הקטנות של הלילה.

להלן מספר דברים שיש להכין עבור המסיבה שתיערך בוילה לפורים:

1. רשימת מוזמנים: טרם השכרת וילות לפורים חשוב מאד לערוך רשימת מוזמנים שכן רשימה זו תשפיע על תהליך בחירת הוילה אותה יהיה עליכם לשכור. כל וילה הינה שונה בגודלה ועל כן ככל שמספר המוזמנים למסיבה שלכם יהיה גדול יותר כך יהיה עליכם לשכור וילה שהינה גדולה יותר.

2. כיבוד ושתייה: השכרת וילות לפורים איננה כוללת כיבוד ושתייה ועל כן חשוב כי אתם תדאגו לכך. כמו כן, עבור אלו מכם שאוהבים זאת, מומלץ להביא אלכוהול אל המסיבה שתיערך בוילות לפורים ולערוך מעין משתה. חשוב לציין כי אתם יכולים לערוך בוילות סעודה גדולה שכן הוילות מכילות מטבח מאובזר ופינת אוכל.

וילות לפורים

3. תכנון הפעילות: מומלץ לתכנן את הפעילות למהלך המסיבה. האם זו תהיה מסיבה עם ריקודים בלבד, האם במהלך המסיבה אחד מהמארגנים ינאם, האם תהיה פעילות מגבשת וכדומה. ניתן להביא אל הוילה סדנה חיצונית כדוגמת סדנת צחוק אשר תגרום למסיבה להיות ייחודית.

4. בירור אטרקציות: וילות לפורים כוללות אטרקציות נופש רבות ומגוונות אבל עליכם מוטלת המשימה לברר אילו אטרקציות קיימות בוילה אותה אתם רוצים לשכור. בדרך כלל הוילות כוללות ג'קוזי ספא ובריכת שחייה ולכן הקפידו לעדכן את המוזמנים שלכם להביא עימם בגד ים למסיבה שתיערך בוילה לפורים.

5. ארגון תקציב: חשוב מאד לארגן את התקציב שלכם ולחשוב היטב אילו הוצאות כלכליות דרושות מכם פרט להוצאות הכרוכות עבור השכרת הוילה. תכנון וארגון התקציב יאפשר לכם להיערך בהתאם.

טיפ חשוב:
המלצתי היא כי לא תמתינו לרגע האחרון. ההמתנה לרגע האחרון עשויה להותיר אתכם ללא וילה פנויה וכמו כן, ארגון מסיבה לפורים הוא תהליך הדורש זמן ותכנון ואם אתם מעוניינים כי המסיבה שאתם מארגנים תהיה מסיבה מוצלחת ובלתי נשכחת יש לארגן הכל מבעוד מועד. ההכנות מראש לקראת מסיבה לפורים תגרום למסיבה שלכם לקצור שבחים רבים בקרב האורחים.

רוצים לקבל מבצעים ודילים סודיים למייל? הרשמו: