;

וילות נופש

בשנים האחרונות מצאתי את עצמי מחפשת אחר המנוחה שוב ושוב. גם בעת חופשה עם המשפחה בבית מלון לא הייתי חשה מנוחה אמיתית. תמיד היה חסר איזה מרכיב בנופש שישבור את השגרה ויעניק לי כוחות מחודשים להמשיך בעיסוקיי היום יום, תמיד החזרה הביתה מהחופשה הקצרה הייתה בלתי מספקת ובעלת טעם תפל. לאחר מספר פעמים בהן ניסיתי למצוא את הגורם החסר גיליתי כי כמוני עוד אחרים רבים, אשר גם לא מבינים מה מונע מהם לנוח וליהנות כמו שצריך מחופשה משפחתית או זוגית. את התשובה לשאלה זו עוד לא מצאתי, אך פתרון פנטסטי עלה בידי; באחת הפעמים בהם שוחחתי עם חברה אודות הנושא, היא סיפרה לי על איך היא הרגישה את אותן התחושות וכי וילות נופש היוו לה פתרון לכל הבעיה. היא הציעה ואני לקחתי את ההצעה בשתי ידיים, ובאמת חופשה כמו בוילות נופש עוד לא הייתה לי.

וילות נופש מילאו את החסר שהיה בי על מנת להגיע למנוחה האמיתית, בחופשה בוילות נופש באמת זכיתי לרגיעה ולהפסקה מהשגרה הלוחצת, צברתי כוחות מחודשים וכשחזרתי הביתה כאילו נולדתי מחדש. ולא רק אני, כל בני משפחתי הודו בכך שהחופשה בוילות נופש הייתה חופשה ייחודית ובלתי רגילה וכי הם כבר מצפים בקוצר רוח לפעם הבאה. מבחינה טכנית, ההבדל בין וילות נופש לבין בית מלון יוקרתי אינו ניכר לעין, בשניהם יש מגוון רחב של אטרקציות, חוויות ופעילויות למשפחה, אך ההבדלים הקטנים כביכול הם שמשנים את האווירה ומהווים את השוני הגדול בין השניים. קודם כל, בוילות נופש הייתה לנו פרטיות אבסולוטית, כל אביזרי הדירה לאורך כל החופשה היו לרשותנו, בני המשפחה, בלבד ולא היה שום גורם זר שהפריע לנו להשתמש בהם כרצוננו. תודות לכך ניתנה לנו תחושת רוגע ושלווה שהרי לא היה אדם מלבדנו, וזאת לעומת בתי מלון אשר לרוב עמוסים במבקרים ואורחים והשימוש באביזרי המלון מחולקים בין כלל האנשים כך שמיצוי ההנאות מוגבל ונוצרת תחושה של לחץ ומרדף אחר השעון. עניין נוסף אשר מהווה יתרון חשוב בוילות נופש הוא המרחב העצום אשר יכול להינתן לכל אדם מאחר וגודלה של הוילה מאפשר בכך, כאשר מצד שני ישנה האפשרות לקיים פעילויות משותפות אשר מתאימות לקבוצות מאורגנות שונות ובפרט למשפחות.  את וילות הנופש ניתן למצוא בכל רחבי הארץ, כך שאין זה משנה אם אדם מעוניין בחופשה קרובה לבית או רחוקה ממנו, הוא יכול למצוא את מגוון האפשרויות נפתח בפניו בכל אזור בארץ.

וילות נופש

וילות נופש הן למעשה וילות להשכרה אשר מאובזרות במיטב הפינוקים שכל בית מלון אשר מכבד את עצמו היה מציע ואף יותר מזה. וילות נופש כוללות חדרים גדולים ומעוצבים, מערכות טלוויזיה וקולנוע משוכללות, שטחי גינה נרחבים ושטחים מיועדים להכנת ארוחות כמו ברביקיו על האש, בריכה פרטית, ספא וג'קוזי, משחקים ועוד. למעוניינים להוסיף אטרקציות מבחוץ באופן עצמאי, ישנה יד חופשית להזמין את כל העולה על רוחם על מנת להנעים את זמנם בעת החופשה.

בשורה תחתונה, אם אדרש להצביע על הבדלים דרסטיים בין חופשה בוילות נופש לבין חופשה רגילה בבית המלון, לא אדע להצביע עליהם מבחינה טכנית, אך אוכל לומר לכם בלב שלם כי האווירה בחופשה בוילות נופש עולה פי כמה וכמה על פני כל חופשה שחוויתי בעבר בכל בית מלון שהוא. אוסף היתרונות הנזכרים לעיל בתוספת לאווירה פשוט מרגיעה יותר יוצרת חופשה מפנקת וייחודית, כזו שבאמת מעניקה מנוחה לגוף ולנפש כאחד.

רוצים לקבל מבצעים ודילים סודיים למייל? הרשמו: