;

חופשה בחורף בצפון

חופשה בחורף בצפון – רעיונות לבילוי עם כל המשפחה
טיולים בצפון עם כל המשפחה יכולים להיות בכל עונה. בקיץ יש בצפון לא מעט אטרקציות ופעילויות שיכולות להתאים לילדים, וכך גם בחורף. אם אתם מזמינים וילות בצפון להשכרה ורוצים לצאת לחופשה חורפית מהנה, הנה כמה רעיונות לאטרקציות, בילויים ופעילויות שונות בחורף שתוכלו לשלב במסגרת החופשה המשפחתית שלכם עם כל הילדים:

1.    אתר החרמון – יש לא מעט וילות בצפון להשכרה שנמצאות לא רחוק מרמת הגולן ואתר החרמון. אם החלטתם להזמין וילה בצפון להשכרה ואתם יוצאים לחופשה בחורף הקר, כדאי לכם לשלב גם עצירה באתר החרמון, המהווה מוקד משיכה לחובבי הסקי אבל לא רק. באתר החרמון, שפתוח בתקופה בה הוא מכוסה בשלג, יש מסלולי גלישה שמתאימים לרמות שונות. מסלול למתחילים, חסרי ניסיון, וגם מסלול לגולשים מקצוענים, המסוגלים להתמודד עם אתגרי הגלישה השונים. מי שאין לו ציוד סקי ורוצה ליהנות מכל מה שמציע לו האתר, יכול לשכור ציוד מתאים בכניסה. גולשים מנוסים או גולשים הנוהגים לבקר באתר בכל שנה ובאתרי סקי נוספים, מגיעים אל המקום בדרך כלל עם הציוד מהבית, המלווה אותם במהלך ביקורם בחרמון.

2.    מוזיאון המרציפן – מי שמזמין וילות בצפון להשכרה ומחפש אטרקציה שמתאימה לחורף, אטרקציה או פעילות כלשהי המתקיימת במקום סגור, מוזיאון המרציפן שבכפר תבור הוא ללא ספק המקום המתאים לבקר בו. המוזיאון שכולל דמויות ידועות ומוכרות וגם פחות העשויות כולן ממרציפן מציע למבקרים בו גם סדנא, הכלולה במחיר הכניסה, והזדמנות ללמוד על המרציפן כחומר שניתן ליצור איתו מגוון רחב של אלמנטים. בנוסף, יכולים המבקרים לבקר גם בחנות, הצמודה למוזיאון, שמציעה למכירה מרציפנים כמובן, וגם זיתים, דבש ומוצרי קוסמטיקה למיניהם.

וילות בצפון

3.    ביקור בקיבוץ מרום גולן – החלטתם לצאת לחופשה בחורף והזמנתם וילה בצפון להשכרה? אם כן, ובמיוחד אם מדובר בכמה ימים של שלג, כדאי להגיע לקיבוץ מרום גולן שברמת הגולן. במסגרת הביקור בקיבוץ, ובמידה ומזג האוויר מאפשר זאת (כלומר, לא יורד שלג ושמשי) אפשר לצאת לטיולי סוסים, העוברים בשטחיו של הקיבוץ, בשטחים חקלאיים וגם במטעים שונים. מי שמחפש אטרקציה מיוחדת במינה, אטרקציה חורפית ושונה מכל מה שהוא מכיר, ישנה אפילו אפשרות להצטרף לטיול טרקטורונים, הנערך כולו בשלג עצמו ומהווה חוויה בלתי רגילה למשתתפים בו.

4.    צוק מנרה – זוהי אחת האטרקציות הבולטות שבצפון, המציעה מבחר של פעילויות למשפחות, הבוחרות לעצור במקום. אם הזמנתם וילה בצפון להשכרה ואתם מחפשים פעילות שמתאימה לכל המשפחה, בצוק מנרה תוכלו ליהנות מרכבל ארוך, שייקח אתכם למסע קצר בין שמיים לארץ, וגם סיורים מודרכים, היוצאים אל הטבע שסביב. אפשרות נוספת היא ליהנות מתצפית בלתי רגילה על האזור וכשמדובר בימים חורפיים, אז גם תצפית על פסגות הרים מושלגות וגבוהות המספקות תפאורה מרהיבה למקום כולו.

רוצים לקבל מבצעים ודילים סודיים למייל? הרשמו: