;

מסלולי טיולים במרכז הארץ

מסלולים במרכז הארץ:
מרכז הארץ מהווה יעד תיירותי ואנשים רבים מהארץ ומחו"ל מגיעים אל המרכז על מנת ליהנות מזמן איכות בלתי נשכח. מומלץ לשלב את הביקור במרכז עם טיול שכן מרכז הארץ מכיל מקומות מרהיבים לטייל בהם. אספנו עבורכם רשימה של מספר מסלולי טיול במרכז שלא כדאי לכם להחמיץ.

שמורת יקום:
את שמורת יקום תוכלו למצוא ליד קיבוץ יקום. הטיול בשמורה יחשוף את המטיילים לפריחה מיוחדת, אגם, תל עתיק ונוף מיוחד במינו. המטיילים יוכלו לבחור בין מסלול מעגלי לבין מסלול קווי. זוגות יהנו מטיול רומנטי ומשפחות עם ילדים יהנו מטיול מלכד ומגבש. נציין כי רמת הקושי של המסלול היא קלה וכי מומלץ לערוך מסלול זה בעונות הסתיו, החורף והאביב. יתר על כן, הכניסה אל השמורה איננה כרוכה בתשלום.

שביל ישראל:
שביל ישראל מתחיל ביער חדרה והוא מתמשך עד לחוף פולג. דרגת הקושי של הטיול היא קלה ומטיילים יכולים להישאר ללון בחוף פולג. הטיול בשביל ישראל כולל מספר מוקדי עניין וביניהם נחל אלכסנדר, גשר הצבים, הגן הלאומי חוף נעורים, חוף בית ינאי ועוד.

וילות במרכז הארץ

שפך נחל שורק וחף פלמחים:
מסלול זה נמצא באזור קיבוץ פלמחים. מדובר במסלול ברמת קושי בינונית. מסלול זה מומלץ במשך כל עונות השנה והוא מתחיל בחורשת הצנחנים וכולל מספר אפשרויות למסלולים מעגליים. במהלך הטיול מגיעים המטיילים לאי הצבים ולחוף הים וכמו כן, נחשפים המטיילים לנופים עוצרי נשימה. הטיול מתאים למשפחות עם ילדים. ראוי לציין כי מי הנחל אסורים לשתייה ולרחצה.

שמורת חוף השרון:
שמורת חוף השרון שוכנת באזור הרצליה- נתניה. במהלך הטיול בשמורה יחשפו המטיילים לבעלי חיים, צמחים ולנופים מיוחדים. המסלול קל ומתאים למשפחות עם ילדים. חשוב להדגיש כי לא ניתן להכניס לשמורה כלבים. הכניסה לשמורה איננה כרוכה בתשלום.

קיסריה העתיקה:
מדובר בגן לאומי הכולל מספר מוקדי עניין: שרידי העיר הרומית והצלבנית, הנמל העתיק ותהאטרון הרומי. משך הסיור בגן הינו בין שעה אחת ל-3 שעות והכניסה לגן זה כרוכה בתשלום. ימי ושעות הכניסה לגן:
מאי - אוגוסט א-ה, ש 8:00-18:00, ימי ו' וערבי חג 8:00-16:00
ספטמבר - אוקטובר א-ה, ש 8:00-17:00, ו' וערבי חג 8:00-16:00
נובמבר - אפריל א-ה, ש 8:00-16:00, ו' וערבי חג 8:00-15:00
*ערב ראש השנה, ערב פסח וערב כיפור: 8:00-13:00

רוצים לקבל מבצעים ודילים סודיים למייל? הרשמו: