;

פעילויות מומלצות לילדים בצפון

פעילויות לילדים בצפון – להירטב בכיף
צפון הארץ משופע באטרקציות "רטובות" המאפשרות בילוי כיפי, רטוב וקריר בעיקר בימים חמים, אך לא רק. הורים וילדים ינעימו את זמנם במתקני מים ובריכות טבעיות וכולם יחזרו הביתה עייפים אך מרוצים. יוצאים לכמה ימים של חופשה בצפון ולוקחים אתכם את הילדים? תוהים אילו פעילויות רטובות יש באזור הזה ומה תוכלו לשלב במהלך החופשה? הנה כמה רעיונות:

חוף גולן - מצוי על שפת הכנרת בצד המזרחי. זהו חוף מסודר, המושך אליו מבקרים רבים במהלך הקיץ וגם לא מעט משפחות עם ילדים. יש בו שירותים למשפחות, כמו שירותי הצלה, מסעדות ואפילו אזור מוגדר ומסודר בו ניתן להקים אוהלים ולחוות לינת לילה קרוב קרוב לשפת המים. כמובן שאם אתם ישנים בוילת נופש, תוכלו "לקפוץ" אליו בשעות הבוקר ולבלות בו עד השקיעה, או יותר ואחר כך לחזור "הביתה" לשינה טובה.

בחוף זה יכולה המשפחה כולה ליהנות, ובמיוחד הילדים במגוון הגילאים, מפעילות ימית ספורטיבית מגוונת. אפשר להתאים לכל גיל פעילות חווייתית כמו שיט בסירת פדלים המתאים לכל גיל, לאוהבי אקסטרים - סקי מים וסקי בננה מגיל 9, שיט בקייאקים זוגיים המתאפשר מגיל 5, אבובים מרחפים, וטיול בסירת קומנדו בכנרת. פעילויות מים אלו זמינות בשעות 8:00-14:00. בימים שבהם הכנרת "סוערת" - יש בה גלים, אין פעילות במתקנים מטעמי בטיחות.

חוף גולן


לונה גל -
גם הוא בחוף גולן. זהו עולם של חוויות, שעשועי מים, גלישת אבובים במסלול הארוך ביותר בארץ, מתקני מים ענקיים, בריכות, מסעדה, דשאים וכסאות שיזוף. זהו פארק מים אטרקטיבי בלב מפרץ טבעי בצד הצפון מזרחי של הכנרת. הפעילות בלונה גל מתאימה לכל הגילאים. עד גיל 12 ילדים חייבים ליווי מבוגר. המקום מרווח, יש בו מלתחות לשימוש המבקרים. ההגעה בכביש 92 לרמת הגולן. המקום פתוח לאורך כל השבוע מהשעה 10:00 בבוקר בחודשי הקיץ עד השעה 17:00 באמצע השבוע, כאשר בימי חמישי הוא פתוח עד השעה 20:00 ובשישי עד השעה 16:00.

לונה גל


שייט קיאקים בצפון - אתר הרוב רוי -
אתר שייט קיאקים זה נמצא על גדות נהר הירדן הדרומי. האתר מלא במים כל השנה ופתוח גם בחורף. המקום מתאפיין באירוח חם על פי המסורת האינדיאנית. יש כאן מזנון לשתייה קלה וגלידות, מקום מקסים המאפשר לערוך פיקניק אל מול הנוף וליהנות מאווירה והווי אינדיאנים. המקום שלו ונעים ומאפשר בלוי משפחתי, וכיף במים מסוג אחר. זהו מקום ותיק עם מוטיבים אתניים והוא מיועד לשיט בקיאקים ובסירות קאנו. לקטנטנים שבחבורה יש ארגז חול מיוחד לאינדיאנים קטנים בתוך סירת קאנו.

בין הפעילויות השונות המיועדות למשפחות יש גם פעילות מיוחדת להורים וילדים, במסגרתה המשפחה עובדת כצוות מגובש ובונה יחד רפסודה משפחתית אותה היא משיטה אחר כך יחד על נהר הירדן. מי שאינו מעונין ל"התאמץ" יכול להשיט רפסודה מוכנה. המקום נמצא באתר הירדנית של קבוץ כנרת. האתר פתוח למבקרים לאורך כל השנה ולאורך כל השבוע, מהשעה 09:00 בבוקר ועד השעה 17:00 אחר הצהריים.

שייט קיאקים בירדן רוב רוי


אקווה כיף -
פארק המים הצף - נמצא בחוף הרחצה גנים בכנרת. הכניסה לילדים לפעילויות בפארק הצף הינה מגיל 6. בגיל 6-10 ילדים נכנסים עם מבוגר בתשלום. החוויה הינה פעילות של 45 דקות. זוהי חווית מים שהינה להיט חדש בארץ. הילדים יכולים להתהלך על גשר מכשולים צף, ישנה פעילות אתגרית על קיר טיפוס ימי בגובה 4 מטר, נדנדות, טרמפולינות ומקפצות. כל אלו גורמות לחוויה ספורטיבית, רטובה וכיפית לילדים. מגיעים לכוון טבריה, כביש 90. האתר פתוח למקרים בימים ראשון עד שישי מהשעה 09:00 בבוקר ועד 15:00 בצהריים. המקום סגור בשבת. למידע נוסף: טלפון 1-700-555-079

אקווה כיף


רפטינג נהר הירדן -
כאן יכולות המשפחות למצוא פעילות רטובה כיפית במיוחד עם ילדים בני 5 ומעלה, כאשר לקטנים מומלץ שיט במסלול השקט. אורכו של המסלול בקיץ הוא 4.5 ק"מ והוא בקיאק או בסירת גומי. עוברים בדרך גדות עם צמחים, שטים מתחת לגשר בנות יעקוב, שיט רגוע ונעים. למי שמחפש אתגר ורפטינג סוער, מוצע מסלול מסוג אחר - מסלול של 12 ק"מ בירדן ההררי – בחורף ובאביב. יש לבדוק בהתאם למזג האוויר האם מתאים לצאת אליו ולהיערך בהתאם. באתר מוצעות הפעלות שונות. אפשר גם לטפס על קיר טיפוס ולגלוש על אומגה לירדן. ישנם משחקים כחץ וקשת, משחק הבאבל בכדורי פלסטיק קשיחים מלאי אויר, ג'רוסקופ - אטרקציה מסתובבת, ירי למטרות ברובי פיינטבול וטיולי טרקטורונים לילדים בגיל 4-12. האתר פתוח למבקרים בימים ראשון עד שישי מהשעה 10:00 בבוקר ועד 15:00 בצהריים. המקום סגור בשבתות. לתיאום הגעה יש ליצור קשר בטלפון: 04-9007000.

רפטינג נהר הירדן

זכרו
יש כאמור מגוון של פעילויות רטובות ומהנות לכל המשפחה וגם לקטנטנים שבחבורה. אם אתם מעוניינים לשלב אותן, כדאי שתשימו לב לכמה נקודות חשובות: ראשית, תנאי מזג האוויר. אם חם מדי, וותרו על כך וחפשו מקומות מוצלים או ממוזגים. אם בכל זאת אתם רוצים לצאת וליהנות משלל האפשרויות, קחו אתכם לדרך כמות מספקת של מים, דאגו למרוח את הילדים בקרם הגנה מפני השמש וגם חבשו אתם והילדים כובעים. אל תשכחו לקחת בגדי החלפה, בגדי ים, מגבות ובעיקר – מצב רוח.

רוצים לקבל מבצעים ודילים סודיים למייל? הרשמו: